Jeigu turite senų juostų, kurios atrodo pamirštos, kadangi jas peržiūrėti dar kartą nėra įmanoma, nes neturite leistuvo – tokiu atveju siūlome pasinaudoti tokia paslauga kaip vaizdajuosčių perrašymas. Tai ne vienam žmogui suteikė galimybę atkurti tokius įrašus, kurie kelia pačias geriausias emocijas. Svarbiausia, žinoma, rasti gerus specialistus, kurie teikia paslaugas ir kartu joms garantijas.

Tinkami specialistai

Jeigu norite būti ramus, kad video kasečių skaitmeninimas bus atliktas tinkamai – tokiu atveju kuo daugiau dėmesio reikia skirti specialistams, kurių paslaugos bus pasirenkamos. Daugeliui patinka tai, kad siūlomų paslaugų spektras yra labai platus. Galimas net ir senų kino juostų 8mm skaitmeninimas. Tik ne visi specialistai siūlo tokias paslaugas, tad esame tikri, kad skyrus laiko smulkmenoms rasite tuos, kurie Jums labiausiai tinka.

Siūlomos plačios galimybės

Šiuo metu siūlomas vaizdajuosčių perrašymas atveria labai plačias galimybes gauti tokias paslaugos, kokių Jums reikia. Džiugu, kad galimas net ir sugadintų, sutrūkusių vaizdo juostų sutvarkymas ir vaizdo įrašo suskaitmeninimas. Tokiu atveju naujam gyvenimui galima prikelti senus video, kurie atrodo, kad jau gali būti pamiršti. Svarbu, kad būtų naudojama išskirtinai aukšto lygio įranga video skaitmeninimo darbams. Tik tokiu atveju pasiekiama kokybė bus pati geriausia.

Ne tik video juostos

Video įrašymas .mp4 formatu suteikia galimybę  žiūrėti tiesiai per TV. Visgi, taip pat prikelti naujam gyvenimui galima net ir audio įrašus. Specialistai visada ieško kokybės. Tokiu atveju vaizdo skaitmeninimo įrašams atliekama auto spalvų korekcija, skaitmeninant iš video kasetės įraše yra panaikinamos tuščios vietos. Viskas vardan tokio vaizdo, kuris leistų juo grožintis vėl ir vėl išgyventi pačias nuostabiausias akimirkas, kurios yra to vertos.

Galimybės yra tikrai labai plačios. Ir tuo pačiu informacijos apie jas yra beribės. Svarbiausia yra ieškoti specialistų, kurie ne tik atlieka darbus, tačiau ir atsako į klausimus, kurie kyla. Dažniausiai tai padeda žmogui geriau suprasti, kodėl ši paslauga yra tokia gera.

Išsami informacija svetainėje: http://www.perrašymas.lt.

 

By Kaukė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *