Artėjant mylimos moters gimimo dienai, daugelis vyrų iš karto jaudinasi, jog neras dovanos, kuri jai patiktų. Deja, bet dažnai pasitaiko, kad vyrai nesugeba nustebinti moters ir nepadovanoja jai dovanos, kuri priverstų nusišypsoti. Jei pastebėjote, kad jūsų moteris nelieka patenkinti gaunamomis dovanomis, pats metas pagalvoti, ką darote ne taip ir pasitaisyti. Greičiausiai moteris nenustemba, nes dovanojate panašias dovanas ir gali būti, kad net tuos pačius papuošalus, kuriuos jau turi. Tad pats metas kažką keisti ir dovanoti neįprastus papuošalus, kurie ne tik sukeltų šypseną, bet ir priverstų jus dar labiau pamilti. Rankų darbo auskarai bus puiki dovana visoms moterims.

Kokius auskarus pirkti mylimajai?

Išrinkti auskarus moterims gana sudėtinga, kadangi kiekviena turi skirtingą skonį. Kai kuriais atvejais naudinga atsižvelgti į tai, kokius auskarus ji jau turi. Iš to galima suprasti, koks jos stilius ir nuspręsti, kurie auskarai jai idealiai tiks. Visgi ne visos moterys nori gauti to pačio stiliaus auskarus, todėl naudinga ir pagudrauti bei užuominomis pasidomėti, apie kokius naujus auskarus moteris svajoja. Pagalvokite, kaip paklausti, kad ji nesuprastų užuominos. Na, o jei norite, kad moteris liktų patenkinta auskarais, galbūt leiskite jai pačiai išsirinkti. Dovana nebūtinai turi būti staigmena.

Kiek kainuoja?

Rankų darbo auskarams reikia skirti kur kas daugiau dėmesio ir laiko tam, kad jie būtų pagaminti kokybiškai, todėl nenustebkite, jog šie papuošalai dažnai kainuoja šiek tiek brangiau, nei auskarai, pagaminti įprastu būdu. Tačiau nepaisant to, kad kaina gali būti šiek tiek didesnė, atkreipkite dėmesį į tai, jog ir nupirktų rankų darbo auskarų kokybė yra visiškai kitokia. Jie ne tik bus patvaresni, bet ir labiau išskirtiniai. Dažniausiai kaina prasideda nuo 20 eurų, tačiau kaina gali būti ir kur kas didesnė, jei auskarai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir yra išskirtinio dizaino. Tad neskubėkite pirkti pigesnių auskarų, kartais naudinga pasirinkti šiek tiek brangesnius, tačiau išskirtinius auskarus, kurie ne tik sukels kitoms moterims pavydą, bet ir leis jums jaustis gražiai.

By Kaukė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *