Dildo yra vienas populiariausių sekso žaisliukų, skirtų žaisti solo ar su partneriu. Nors niekada anksčiau jais nesinaudojusiems žmonėms jie gali būti bauginantys ar pribloškiantys, kai tik sužinosite, kaip teisingai pasirinkti ir naudoti dildo, jūsų laukiantys malonumai gali būti neįtikėtini. Šiame straipsnyje aptarsime viską, ką reikia žinoti apie dildo pasirinkimą ir naudojimą, pradedant saugumo sumetimais, tinkamo žaislo pasirinkimu ir baigiant patarimais, kaip įtraukti jį į savo seksualinį gyvenimą.

Tai yra priemonė, kuri naudojama seksualiniams tikslams. Jis dažniausiai būna formos, panašios į varpą, ir gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, tokių kaip silikonas, lateksas arba stiklas. Dildo naudojamas stimuliuoti genitalijas, įskaitant vaginą ir anusą.

Saugos aspektai

Saugumas yra svarbus aspektas, kai kalbama apie bet kokio sekso žaisliuko naudojimą. Pateikiame keletą patarimų, kaip užtikrinti, kad dildo naudojimas būtų saugus ir patogus:

  • Naudokite lubrikantą. Tai padės sumažinti trintį ir padaryti įsiskverbimą su vibratoriumi malonesnį. Vandens pagrindo lubrikantai visada saugūs naudoti su visų rūšių sekso žaislais, įskaitant silikoninius dildo.
  • Įsitikinkite, kad jūsų dildo pagamintas iš kūnui saugių medžiagų, pavyzdžiui, silikono, stiklo ar metalo. Šios medžiagos yra neporėtos, o tai reiškia, kad bakterijos negali prasiskverbti į jas, todėl jos yra daug saugesnės nei porėtos medžiagos, pavyzdžiui, želė ar lateksas.
  • Po kiekvieno naudojimo nuvalykite dildo muilu ir vandeniu ir laikykite jį vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Tai padės apsaugoti žaislą nuo bakterijų, kad jis išliktų saugus naudoti ateityje.
  • Jei naudojate vibruojantį dildo, įsitikinkite, kad jis yra atsparus vandeniui, kad valydami jį nesugadintumėte ar nepatirtumėte elektros smūgio.
  • Atkreipkite dėmesį į skirtingas vibratoriaus paviršiaus tekstūras, nes jos gali sukelti dirginimą, jei į jas neatsižvelgsite naudojimo metu. Galbūt turite alergiją tam tikromis medžiagomis? Tai būtina išsiaiškinti prieš naudojimą.

Tinkamo žaislo pasirinkimas

Rinkdamiesi dildo ar vibratorių, apsvarstykite, kokio tipo stimuliacijos norite – ar jums labiau patinka vidinė, ar išorinė stimuliacija? Ar jums reikia vibracijos? Kokio dydžio jo norite? Šiandien yra daugybė pasirinkimų, todėl prieš pirkdami skirkite laiko iš tikrųjų ištirti, kas yra! Atviras pokalbis su partneriu apie tai, kokio tipo stimuliacijos jis norėtų, taip pat gali padėti susiaurinti pasirinkimo galimybes.

Žinant savo poreikius, reikia išsirinkti patikimą vietą, kurioje galima įsigyti šį daiktą. Tai padaryti lengviausia yra internetu, nes galite lengvai palyginti kainas ir perskaityti klientų atsiliepimus.

Daugiau pasiskaityti apie gamintoją, pardavėją bei žinoma, kitų žmonių atsiliepimus.

Integravimas į seksualinį gyvenimą

Išsirinkę naująjį žaislą, prieš pradėdami juo žaisti su partneriu, pirmiausia paeksperimentuokite su juo vieni, nes tai padės įgyti pasitikėjimo juo naudotis ir abiem partneriams padės suprasti, kokie pojūčiai jiems gali labiausiai patikti kartu su žaislu.

Pradedant žaisti su žaislu, svarbiausia yra bendrauti – pasikalbėkite apie tai, koks spaudimas ar greitis kiekvienam iš jų yra malonus, ir nepamirškite apie preliudiją. Pasiruošimas prieš įvedant žaislą gali būti labai svarbus, kad kiekvienas patirtų malonią patirtį. Žinoma, naudojant žaisliuką kartu galima dar labiau padidinti malonumą naudojant kitas pojūčių formas, pavyzdžiui, masažą ar oralinį seksą.

Kokios dažniausios klaidos naudojant šį žaislą?

Kai kurios klaidos, kurių reikia vengti naudojant dildo ar vibratorių, yra šios:

  • Nevalyti žaislo po kiekvieno naudojimo, nes tai gali sukelti bakterines infekcijas.
  • Renkantis žaislą neatsižvelgti į individualius pageidavimus – tai, kas gali būti malonu vienam žmogui, gali būti nemalonu kitam.
  • Naudoti per daug lubrikanto, nes tai gali sumažinti malonumą.
  • Manymas, jog sekso žaislus ( tame tarpe ir mūsų minėtą Dildo) naudoja iškrypėliai. Jau kuris laikas, sekso žaislai tapo labiau priimtini ir nebėra laikomi iškrypėlių ar neįprasto skonio žmonių dalyku. Tuo įsitikinti galite ir patys – beklausant įžymių žmonių „podcast’us”.
  • Bandymas per greitai naudoti žaislą. Skirdami laiko tyrinėti ir eksperimentuoti su skirtingais greičiais, spaudimo ir kampų variantais, galite padaryti šią patirtį malonesnę.

Kokias sekso prekes galima naudoti kartu?

Yra įvairių sekso žaislų, kuriuos galima naudoti kartu. Kai kurie populiarūs pasirinkimai: vibratoriai, , analiniai kaiščiai ir penio žiedai. Kiekvienas žaisliukas suteikia skirtingus pojūčius, kurie gali sustiprinti abiejų partnerių malonumą.

Visada rekomenduojama naudoti lubrikantą su bet kokiu sekso žaislu, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas ir malonumas naudojantis.

Besidomintiems BDSM žaidimui taip pat galima įsigyti įvairių žaislų, pavyzdžiui, surišimo priemonių, plaktukų ir raiščių. Visi šie žaislai gali būti naudojami siekiant sukurti skirtingo lygio pojūčius ir malonumą seksualinių santykių metu.

Sukurti romantišką aplinką galite naudoti afrodiziakus. Tai gali būti eteriniai aliejai, masažo losjonai arba intymūs produktai, pavyzdžiui, žvakės, kvapieji geliai ir lubrikantai. Jie taip pat gali būti naudojami abipusiam malonumui per preliudiją.

Prezervatyvai ir sekso prekės internetu pigiau Prezervatyvai.net – prezervatyvų parduotuvė Vilnius

 

By Kaukė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *