Kokie skirtumai tarp iPhone 8 ir iPhone 8 Plus

By Kaukė Rgp 6, 2023

Šiame straipsnyje nagrinėsime „iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“, dviejų populiarių „Apple“ ikoninių „iPhone“ modelių, skirtumus. Šie įrenginiai buvo plačiai giriami dėl savo našumo, dizaino ir funkcijų. Suprasdami jų unikalias savybes, galėsite priimti pagrįstą sprendimą rinkdamiesi savo poreikiams tinkamiausią „iPhone“.

Dydis ir dizainas

iPhone 8

„iPhone 8“ pasižymi kompaktišku dizainu ir 4,7 colio „Retina“ ekranu, todėl jį lengva valdyti viena ranka. Jo aptakus ir lengvas korpusas idealiai tinka naudotojams, mėgstantiems mažesnį prietaisą.

iPhone 8 Plus

Kita vertus, „iPhone 8 Plus“ gali pasigirti didesniu 5,5 colio „Retina“ ekranu. Jis yra šiek tiek sunkesnis ir didesnis nei „iPhone 8“, todėl siūlo labiau įtraukiančią vaizdo patirtį.

Ekranas ir skiriamoji geba

iPhone 8

„iPhone 8“ turi „Retina HD“ ekraną ir 1334 x 750 pikselių skiriamąją gebą. Ekranas užtikrina ryškų ir gyvą vaizdą, puikiai tinkantį kasdieniam naudojimui.

iPhone 8 Plus

Turėdamas „Retina HD“ ekraną ir didesnę 1920 x 1080 pikselių skiriamąją gebą, „iPhone 8 Plus“ pasižymi didesniu aiškumu ir ryškumu. Tai puikus pasirinkimas naudotojams, kurie mėgsta vartoti mediją ir žaisti žaidimus išmaniuoju telefonu.

Fotoaparato galimybės

iPhone 8

„iPhone 8“ turi vieną 12 megapikselių kamerą su optiniu vaizdo stabilizavimu. Ji daro nuostabias nuotraukas ir įrašo aukštos kokybės vaizdo įrašus, net ir esant prastam apšvietimui.

iPhone 8 Plus

Tuo tarpu „iPhone 8 Plus“ turi dvigubą kamerą. Joje yra du 12 megapikselių objektyvai – vienas plačiakampis ir vienas teleobjektyvas. Dviejų kamerų sistema leidžia naudoti tokias funkcijas kaip portreto režimas, kuris nuotraukoms suteikia gražų lauko gylio efektą.

Našumas ir baterijos veikimo laikas

iPhone 8

Abiejuose „iPhone“ modeliuose naudojamas „A11 Bionic“ lustas, užtikrinantis sklandų ir efektyvų veikimą. „iPhone 8“ yra šiek tiek mažesnė baterija nei „Plus“ modelyje, tačiau ji vis tiek užtikrina puikų baterijos veikimo laiką kasdieniam naudojimui.

iPhone 8 Plus

Dėl didesnio dydžio „iPhone 8 Plus“ talpina didesnį akumuliatorių. Dėl to jis pasižymi ilgesniu akumuliatoriaus veikimo laiku, todėl jį mieliau renkasi naudotojai, kuriems reikia ilgesnio naudojimo vienu įkrovimu.

Kaina ir saugojimo galimybės

iPhone 8

Paprastai „iPhone 8“ yra įperkamesnis už savo didesnįjį kolegą, todėl tai yra biudžetui palankus pasirinkimas. Jis tiekiamas įvairios talpos, todėl naudotojams suteikiama lankstumo atsižvelgiant į jų poreikius.

iPhone 8 Plus

Dėl papildomų funkcijų ir didesnio ekrano „iPhone 8 Plus“ paprastai kainuoja brangiau. Jame taip pat siūlomos kelios atminties parinktys, kad būtų patenkinti skirtingus reikalavimus turintys naudotojai. Taip pat iPhone 8 Plus remontas yra brangesnis dėl didesnio ekrano ir didesnės talpos akumuliatoriaus ir geresnės kameros.

Specialiosios funkcijos

iPhone 8

„iPhone 8“ turi belaidžio įkrovimo funkciją, todėl galite įkrauti savo įrenginį be laidų. Jis taip pat yra atsparus vandeniui ir dulkėms, todėl užtikrina papildomą patvarumą.

iPhone 8 Plus

Be funkcijų, esančių „iPhone 8“, „Plus“ modelyje siūlomas unikalus „Portrait“ režimas, leidžiantis daryti nuostabias portretines nuotraukas. Didesnis jo ekranas puikiai tinka daugeliui užduočių atlikti ir žiūrėti vaizdo įrašus.

Apibendrinant galima teigti, kad tiek „iPhone 8“, tiek „iPhone 8 Plus“ yra išskirtiniai prietaisai, kurių kiekvienas turi savų privalumų. „iPhone 8“ puikiai tinka naudotojams, kurie renkasi kompaktišką ir biudžetui palankų išmanųjį telefoną, neaukodami našumo ir fotoaparato kokybės. Kita vertus, „iPhone 8 Plus“ skirtas tiems, kurie pageidauja didesnio ekrano, geresnių kameros galimybių ir ilgesnio baterijos veikimo laiko. Galiausiai pasirinkimas tarp šių dviejų įrenginių priklausys nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir naudojimo reikalavimų.

By Kaukė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *