Kai ateina metas įsigyti saulės elektrinę, dažniausiai daugelis sunerimsta ir net nežino, nuo ko pradėti paieškas. Visgi galima pastebėti, jog įprastai rekomenduojama pradėti paieškas nuo saulės modulių, nes būtent jie ir tarnauja ilgiausiai. Tad kaip išsirinkti saulės modulius? Štai kriterijai, kurie padės priimti tinkamą sprendimą.

·        Gamintojas turi būti ne tik sukaupęs reikiamą patirtį, bet ir reputaciją. Kai kurie renkasi fotovoltinius saulės modulius pagal aprašymus ir net neatkreipia dėmesio į tai, kas juos pagamino. Tai didelė klaida. Jei norite, kad fotovoltiniai saulės moduliai ne tik atitiktų jūsų kriterijus, bet ir puikiai atliktų darbą, labai svarbu pasidomėti gamintojais ir sužinoti, ar jie gali pasiūlyti kokybiškus gaminius.

·        Kaina taip pat yra labai svarbu. Tačiau rinktis reikia ne kuo pigiausius, o brangesnius saulės modulius. Kuo mažesnė kaina, tuo prastesnė kokybė, tad tą būtinai riekia turėti omenyje.

·        Kokybė yra svarbiausia. Jei norite, kad fotovoltiniai saulės moduliai gamintų pakankamai saulės energijos, labai svarbu, kad rinktumėtės tik kokybiškus gaminius.

·        Galingumas yra taip pat svarbus kriterijus. Kaip suprasti, kokios galios saulės modulių reikia? Pasidomėkite, kiek per metus vidutiniškai sunaudojate elektros energijos, tai padės apskaičiuoti, kokio galingumo saulės modulių reikės.

Kokios priežiūros reikalauja fotovoltiniai saulės moduliai?

Fotovoltiniai saulės moduliai yra gana savarankiški, todėl reikalauja labai mažai priežiūros. Svarbiausia, jog turėtumėte pakankamai laiko, kad patikrintumėte, ar jie tinkamai veikia, ar nereikia jų nuvalyti. Jei valysite saulės modulius, pasirūpinkite, kad tą darytumėte su tinkamomis priemonėmis ir valykite atsargiai, jog jų nepažeistumėte. Jei pažeisite saulės modulius, ne tik rizikuojate sumažinti jų efektyvumą, bet ir prarasite garantiją. Tad valysite saulės modulius reikia atsargiai.

Kaip sutaupyti perkant saulės elektrinę?

Norite įsigyti saulės elektrinę pigiau? Tuomet būtinai pasidomėkite valstybės siūloma parama. Pasidomėkite, kokius kriterijus turite atitikti jūs ir jūsų saulės elektrinę ir tuomet pasirūpinkite, kad atitiktumėte visus kriterijus ir galėtumėte gauti paramą. Suteikta parama ne tik leis įsigyti saulės elektrinę pigiau, bet ir užtikrins, kad ji atsipirktų per trumpesnį laikotarpį.

By Kaukė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *