Kad bet koks kambarys atrodytų teisingai, visi jame esantys baldai turi būti sudėti taip, kad niekam netrukdytų, praeiti būtų patogu ir vienas su kitu derėtų. Tikrai ne kiekvienam tai padaryti pavyksta iš pirmo karto, kartais reikia paieškoti reikiamos informacijos arba pasiklausti patarimų. Kad nebūtų taip sudėtinga, norime trumpai papasakoti, koks turėtų būti tinkamas miegamojo baldų derinimas, kad kambarys atrodytų tinkamai.

Miegamojo baldus reikėtų rinktis tik antrame žingsnyje

Dažniausia klaida, kuri pasitaiko įrenginėjant miegamąjį yra ta, kad pirmiausia yra ieškomi miegamojo baldai, o tik po to bandoma juos derinti. O jeigu viso to nepavykta padaryta tada vėl reikia pasinerti į paieškas. Kad to nereikėtų daryti ir visas ieškojimas būtų paprastesnis, pateikiame kelis patarimus, ką reikėtų padaryti dar prieš pasirenkant baldus:

  • Nusimatykite, kokia bus stilistika. Ypač ji reikalinga tada, jeigu žadate tapetuoti sienas ir jos nebus tik vienos spalvos. Stilistiką geriausia derinti prie namuose vyraujančio interjero. Kai tiksliai žinosite, tada ir baldus galėsite išsirinkti paprasčiau ir juos derinti tarpusavyje.
  • Išsirinkite spalvas. Miegamasis yra ramybės zona, todėl jame turėtų vyrauti ramios spalvos. Jeigu norite kažko kitokio, tada galite derinti kelias derančias tarpusavyje. Kai jau bus nuspręsta, kokios spalvos vyrauja, tada pritaikyti miegamojo baldus bus paprasčiau.

Baldų turėtų būti tiek, kiek jų reikia

Prieš renkantis miegamojo baldus, atkreipkite dėmesį, kiek daiktų turite nes taip bus kur kas lengviau nuspręsti, kiek skirtingų baldų jums reikia. Jeigu jų neturite per daug, tai gal pakaks tik vienos spintos, kurioje viskas gali tilpti kuo puikiausiai ir kelių nedidelių spintelių prie lovos, kur galėsite susidėti smulkius daiktus. Toks variantas tinka ir tada, kai miegamojo erdvė nėra per daug didelė, tada ir norint per daug baldų jame tiesiog fiziškai netilps. Ir turėti erdvės yra žymiai geriau, nei kad turėti visą pilną sieną nustatytą baldų. Jeigu laikui bėgant jų pritrūks, visada galėsite priderinti kažką prie jau turimų baldų.

Nepamirškite ir kitų baldų paskirčių

Derinant baldus tarpusavyje, reikia atsižvelgti ne vien tik į jų grožį, stilistiką, spalvas ir kitus dalykus, bet labai svarbu, kad tinkamai išnaudotumėte jų visas paskirtis, nes taip galima sutaupyti nemažai vietos, ypač jeigu jūsų miegamasis yra nedidelis. Tad nepamirškite, kad lova turi savo daiktadėžę ir ji dažniausiai būna pakankamai didelė, todėl ten galima laikyti nekasdienius daiktus, tad spintoje atsiras daugiau vietos ir taip galėsite susikurti norimą tvarką.

 

 

 

 

By Kaukė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *