Ar kada nors susimąstėte, kaip sportininkai išlaiko tokį aukštą darbingumo lygį? Tikėtina, kad didelį vaidmenį atlieka Omega 3 riebalų rūgštys. Ji yra nepakeičiamoji riebalų rūgštis, kuri, kaip įrodyta, įvairiais būdais gerina sportinę veiklą. Šiame straipsnyje nagrinėsime omega 3 naudą ir tai, kaip ji gali padėti pagerinti sportinius rezultatus.

Kaip omega 3 gali pagerinti sportinę veiklą?

Įrodyta, kad omega 3 gerina sportinę veiklą keliais būdais. Pirma, ji padeda raumenų funkcijai ir atsigavimui po fizinio krūvio, nes mažina uždegimą ir skatina sveiką raumenų augimą. Antra, ji padeda reguliuoti medžiagų apykaitą, todėl gali būti geresnis energijos lygis visą dieną. Trečia, jis gali padėti pagerinti psichinę sveikatą, nes mažina nerimą ir depresiją, kurie gali neigiamai paveikti sportininko rezultatus. Galiausiai, jis netgi gali padėti reguliuoti svorį, nes didina sotumo jausmą, o tai ilgainiui gali pagerinti kūno sudėtį.

Omega 3 įtraukimas į sportinę mitybą

Į sportininko mitybą lengva įtraukti daugiau omega 3 – tiesiog įtraukite daugiau žuvies ar jūros gėrybių, pavyzdžiui, lašišos ar tuno! Jos taip pat taip pat galite gauti iš augalinių šaltinių, tokių kaip graikiniai riešutai ar ispaninio šalavijo sėklos, tačiau būtinai atidžiai tikrinkite etiketes, nes vienoje porcijoje omega 3 gali būti nepakankamai, kad būtų galima gauti kokios nors naudos. Be to, galima įsigyti maisto papildų, jei neturite galimybės gauti to iš maisto.

Kaip atskirti kokybiškus papildus?

Įsitikinkite, jog juose nėra sunkiųjų metalų, pesticidų ir kitų teršalų, kurie gali turėti įtakos jūsų sveikatai. Kokybiškuose papilduose taip pat turėtų būti didelis kiekis aktyviųjų omega 3 riebalų rūgščių, kurios yra naudingiausios sveikatai ir darbingumui. Galiausiai patikrinkite etiketes, kad įsitikintumėte, jog jie pagaminti iš tvarių šaltinių, darančių mažą poveikį aplinkai.

Kaip skaityti sudėtį?

Ieškodami omega 3 papildų, turėtumėte žinoti, kokios yra jų rūšys ir ką jos reiškia. Pavyzdžiui, EPA (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis) yra dvi svarbios riebalų rūgštys, kurios gali būti naudingos sveikatai, tačiau kai kurių produktų sudėtyje jos gali būti itin mažai.

Vienas iš geriausių pasirinkimų yra „Neolife“ prekinio ženklo papildai. kuri naudoja patentuotą procesą, kad užtikrintų, jog jų omega-3 produktuose nebūtų toksinų ir juose būtų didelis kiekis aktyviųjų riebalų rūgščių.

By Kaukė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *