Ar norite patirti ką nors nepaprasto? Kažką, kas užgniaužtų kvapą ir leistų naujai pažvelgti į pasaulį? Neieškokite nieko kito, kaip tik skrydį oro balionu Trakuose, Lietuvoje. Šią vienintelę gyvenime patirtį patirsite pakilę virš nuostabios Lietuvos gamtos ir pasigrožėsite vaizdais, kurių niekur kitur nepamatysite apart mūsų žemelės Lietuvos! :).

skrydis virs traku oro balionu

Ko tikėtis skrendant oro balionu

Jei ketinate užsisakyti skrydį oro balionu Trakuose, jūsų laukia malonumas. Patirtis prasideda anksti ryte, nes į pakilimo vietą reikia atvykti prieš saulėtekį. Tačiau nesijaudinkite – ankstyvas prabudimas yra to vertas. Jus pasitiks baliono pripūtimo vaizdas, ir jaudulys ims didėti.

Kai balionas paruoštas, laikas lipti į jį. Iš pradžių krepšys gali pasirodyti mažas, bet pakilę į orą suprasite, kad jis yra idealaus dydžio. Galėsite laisvai judėti ir grožėtis neįtikėtinais vaizdais iš visų pusių.

Kai balionas pradės kilti, jus apims baimės ir nuostabos jausmas. Ši patirtis išties nepakartojama – nieko nėra geriau, kaip sklęsti ore, aukštai virš pasaulio, esančio apačioje. Galėsite matyti daugybę kilometrų į visas puses, o Trakų pilies ir aplinkinių apylinkių vaizdai tiesiog gniaužia kvapą.

Kodėl Trakai – puiki vieta skrydžiui oro balionu

Trakai – žavus Lietuvos miestas, garsėjantis vaizdingu kraštovaizdžiu ir turtinga istorija. Jis įsikūręs vos 30 minučių kelio nuo Lietuvos sostinės Vilniaus ir yra lengvai pasiekiamas automobiliu arba viešuoju transportu.

Viena iš Trakų įžymybių – įspūdinga XIV a. statyta pilis. Pilis stovi saloje Galvės ežero viduryje, o vaizdai, atsiveriantys iš oro baliono, išties nepamirštami. Iš viršaus galėsite apžiūrėti pilį ir aplinkinius miškus bei ežerus.

Trakuose yra ne tik pilis, bet ir daugybė kitų lankytinų vietų: gražūs parkai ir miškai, tradiciniai lietuviški restoranai, žavios parduotuvės ir kavinės. Skrydis oro balionu – puikus būdas apžvelgti viską, ką Trakai gali pasiūlyti, ir pamatyti miestą iš visiškai naujos perspektyvos.

Skrydžio oro balionu Trakuose patarimai

Jei planuojate užsisakyti skrydį oro balionu Trakuose, turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums kuo geriau išnaudoti savo patirtį:

  • Šiltai apsirenkite: Net jei žemėje šilta, ore gali būti vėsu. Būtinai apsirenkite sluoksniais ir avėkite patogią avalynę.
  • Atsineškite fotoaparatą: Todėl būtinai pasiimkite fotoaparatą arba telefoną.
  • Nevalgykite sočių pusryčių: Prieš tai geriau nevalgykite gausių pusryčių. Tačiau lengvas užkandis tinka.
  • Klausykite savo piloto: Jūsų pilotas yra patyręs profesionalas, žinantis, ką daro. Būtinai klausykite jo nurodymų ir vadovaukitės jo pavyzdžiu.
  • Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kelione: Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kelione! Tai patirtis, kuri patiriama vieną kartą gyvenime, todėl viską įsisavinkite ir mėgaukitės kiekviena akimirka.

Apibendrinant galima pasakyti, kad skrydis oro balionu Trakuose – tai nuotykis, kurio greitai nepamiršite. Nuostabūs vaizdai, ramybė, baimės ir nuostabos jausmas yra tikrai nepakartojami. Nesvarbu, ar esate patyręs keliautojas, ar tas, kuris dar niekada neskraidė oro balionu, ši patirtis puikiai tinka visiems, kurie nori išbandyti kažką naujo ir pamatyti pasaulį iš kitos perspektyvos.

Tad ko laukiate? Užsisakykite skrydį oro balionu Trakuose jau šiandien ir pasiruoškite gyvenimo nuotykiui!

Skrydis virs traku

Nuotraukos paimtos iš Dangausmetro.lt

DUK

  1. Ar saugu skristi oro balionu Trakuose?

Absoliučiai. Skrydžiai oro balionu yra neįtikėtinai saugūs, o pilotai yra patyrę profesionalai, žinantys, ką daro.

  1. Kiek laiko trunka skrydis oro balionu Trakuose?

Tikrasis važiavimas trunka apie valandą, tačiau jums reikės atvykti anksčiau, kad galėtumėte pasiruošti ir atlikti paruošiamuosius darbus.

  1. Ką turėčiau apsirengti skrisdamas oro balionu Trakuose?

Šiltai apsirenkite ir avėkite patogią avalynę. Jei oras pasikeistų, verta apsirengti sluoksniais.

  1. Ar galiu į skrydį oro balionu pasiimti fotoaparatą?

Tikrai! Norėsite užfiksuoti neįtikėtinus vaizdus.

  1. Ar skrisdamas oro balionu pajusiu judėjimo sutrikimų?

Ne, skrydžiai oro balionu yra neįtikėtinai sklandūs ir ramūs. Nejausite jokio judėjimo sutrikimo.

By Kaukė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *