Persikraustymas į naujus namus ar biurą gali būti nelengva užduotis. Laimei, yra profesionalių perkraustymo įmonių, kurios siūlo daugybę paslaugų, kad jūsų persikraustymas būtų kuo sklandesnis ir nekeltų streso. Šiame straipsnyje plačiau apžvelgsime perkraustymo įmonių teikiamas paslaugas ir kaip jos gali padėti jums įgyvendinti persikraustymo poreikius.

Perkraustymo įmonės paslaugų apžvalga

Prieš pradėdami nagrinėti konkrečias perkraustymo įmonių teikiamas paslaugas, apžvelkime, ko galite iš jų tikėtis. Perkraustymo įmonės specializuojasi padėdamos žmonėms perkelti jų daiktus iš vienos vietos į kitą. Paprastai jos siūlo įvairias paslaugas, kurias galima pritaikyti prie konkrečių jūsų poreikių ir biudžeto. Šios paslaugos gali apimti:

 • Pakavimo ir išpakavimo paslaugos
 • Pakrovimo ir iškrovimo paslaugos
 • Transporto paslaugos
 • Saugojimo paslaugos
 • Specializuotos perkraustymo paslaugos

Dabar atidžiau apžvelkime kiekvieną iš šių paslaugų.

Pakavimo ir išpakavimo paslaugos

Viena iš daugiausiai laiko ir vargo reikalaujančių persikraustymo dalių – supakuoti visus daiktus. Laimei, daugelis perkraustymo įmonių siūlo pakavimo ir išpakavimo paslaugas, kad palengvintų šį procesą. Tai gali būti:

 • pakavimo medžiagų, pvz., dėžių, lipnios juostos ir burbulinės plėvelės, tiekimas.
 • Saugus ir patikimas daiktų pakavimas
 • Etikečių klijavimas ant dėžių, kad būtų lengviau išpakuoti
 • Daiktų išpakavimas naujuose namuose ar biure

Jei neturite laiko arba tiesiog nenorite užsiimti pakavimo darbais, gali išgelbėti judėjimo įmonės samdymas, kad ji tai padarytų už jus.

Pakrovimo ir iškrovimo paslaugos

Kai viskas supakuota, laikas viską krauti į sunkvežimį. Tai gali būti nelengva užduotis, ypač jei turite sunkių ar didelių gabaritų daiktų. Štai čia ir ateina į pagalbą pakrovimo ir iškrovimo paslaugos. Šios paslaugos gali apimti:

 • Daiktų pakrovimas į sunkvežimį
 • Saugus jūsų daiktų tvirtinimas transportuojant
 • Jūsų daiktų iškrovimas naujuose namuose ar biure
 • Daiktų sudėjimas į reikiamus kambarius

Jei jums nepatogu kelti sunkius daiktus arba paprasčiausiai neturite tam laiko, puiki išeitis yra samdyti perkraustymo įmonę, kad ji tai atliktų už jus.

Transporto paslaugos

Žinoma, svarbiausia perkraustymo įmonių teikiama paslauga yra transportavimas. Juk reikia nugabenti daiktus iš taško A į tašką B. Transporto paslaugos gali apimti:

 • Sunkvežimio ar kitos transporto priemonės suteikimas
 • Saugus ir patikimas jūsų daiktų gabenimas
 • GPS sekimas, kad galėtumėte stebėti savo daiktus transportavimo metu.
 • Jūsų daiktų pristatymas į naujus namus ar biurą

Transporto paslaugos yra būtinos bet kokiam persikraustymui, o samdant profesionalią perkraustymo įmonę galima užtikrinti, kad jūsų daiktai į paskirties vietą atvyks saugiai ir laiku.

Saugojimo paslaugos

Kartais, prieš perkeliant daiktus į naujus namus ar biurą, gali prireikti juos kurį laiką saugoti. Perkraustymo įmonės gali teikti sandėliavimo paslaugas. Tai gali būti:

 • Jūsų daiktų saugyklos suteikimas
 • Saugus ir patikimas jūsų daiktų saugojimas
 • Prireikus suteikiama prieiga prie jūsų daiktų
 • Daiktų perkėlimas iš saugyklos į naujus namus ar biurą

Jei dar nesate pasiruošę perkelti visų daiktų į naują vietą, sandėliavimo paslaugos gali būti puiki išeitis.

Specializuotos perkraustymo paslaugos

Galiausiai kai kurios perkraustymo įmonės siūlo specializuotas perkraustymo paslaugas, kad galėtų tvarkyti unikalius ar sudėtingus daiktus. Tai gali būti:

 • Delikatinių ar trapių daiktų, tokių kaip meno kūriniai ar antikvariniai daiktai, perkėlimas.
 • Didelių ar didelių gabaritų daiktų, tokių kaip pianinai ar biliardo stalai, perkėlimas
 • pavojingų medžiagų, pavyzdžiui, cheminių medžiagų ar šaunamųjų ginklų, gabenimas.
 • Gyvūnų augintinių ar gyvulių perkėlimas svarbu samdyti perkraustymo įmonę, kuri turi patirties ir žinių, kaip tvarkyti tokio tipo daiktus.

Perkraustymo įmonės pasirinkimas

Dabar, kai jau geriau suprantate, kokias paslaugas teikia perkraustymo įmonės, kaip išsirinkti tinkamą perkraustymo įmonę? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

 • Reputacija: Ieškokite geros reputacijos ir teigiamų ankstesnių klientų atsiliepimų turinčios perkraustymo įmonės.
 • Patirtis: Rinkitės perkraustymo įmonę, turinčią patirties planuojamo perkraustymo srityje, nesvarbu, ar tai būtų vietinis, ar tolimojo susisiekimo perkraustymas, gyvenamųjų ar komercinių patalpų perkraustymas, ar perkraustymas, susijęs su unikaliais ar sudėtingais daiktais.
 • Licencijavimas ir draudimas: Įsitikinkite, kad perkraustymo įmonė turi tinkamą licenciją ir yra apdrausta, kad apsaugotų jūsų daiktus transportavimo metu.
 • Kaina: Kaina: Nors kaina neturėtų būti vienintelis veiksnys, į kurį atsižvelgiate, svarbu gauti kelių skirtingų perkraustymo įmonių pasiūlymus, kad įsitikintumėte, jog už reikiamas paslaugas gausite sąžiningą kainą.

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galite pasirinkti perkraustymo įmonę, kuri suteiks jums reikalingas paslaugas ir užtikrins ramybę perkraustymo metu. Persikraustau.lt specializuojasi perkraustymo paslaugomis Vilniuje, tad jeigu esate iš šio miesto – rekomenduojame esant poreikiui su jais susisiekti!

Persikraustymas gali kelti stresą ir būti didžiulė patirtis, tačiau profesionalios persikraustymo įmonės gali gerokai palengvinti šį procesą. Perkraustymo įmonės siūlo platų paslaugų spektrą – nuo pakavimo ir išpakavimo iki transportavimo ir saugojimo. Pasirinkę patikimą ir patyrusią perkraustymo įmonę, galėsite užtikrinti, kad jūsų daiktai į naujus namus ar biurą atvyks saugiai ir laiku.

DUK

Ką daryti, jei man reikia pagalbos tik pakuojant arba pakraunant, bet ne abiem atvejais?

Dauguma perkraustymo įmonių siūlo įvairias paslaugas, kurias galima pritaikyti pagal konkrečius jūsų poreikius. Jei jums reikia tik pagalbos pakuojant ar kraunant, būtinai aptarkite savo poreikius su perkraustymo įmone, kad sužinotumėte, kokias paslaugas ji gali suteikti.

Ar perkraustymo įmonės gali pervežti mano automobilį ar kitas transporto priemones?

Taip, kai kurios perkraustymo įmonės siūlo ne tik namų apyvokos daiktų, bet ir transporto priemonių pervežimo paslaugas. Būtinai aptarkite savo konkrečius poreikius su perkraustymo įmone, kad nustatytumėte, kokias paslaugas ji gali suteikti.

Ar turiu dalyvauti viso perkraustymo proceso metu?

Nors nebūtina dalyvauti viso perkraustymo proceso metu, gera mintis yra būti pasirengusiam atsakyti į bet kokius klausimus ar problemas, kurių gali kilti perkraustytojams. Jei negalite dalyvauti, būtinai paskirkite kitą asmenį savo atstovu.

Ar galiu pats supakuoti savo daiktus ir vis tiek naudotis perkraustymo įmonės paslaugomis?

Taip, jei pageidaujate, daiktus tikrai galite supakuoti patys. Tik būtinai iš anksto aptarkite savo planus su perkraustymo įmone, kad ji žinotų jūsų poreikius.

Kas atsitiks, jei perkraustymo metu mano daiktai bus sugadinti?

Dauguma perkraustymo bendrovių turi draudimą, kuris padengia bet kokią žalą, padarytą jūsų daiktams transportavimo metu. Prieš persikraustydami būtinai aptarkite tai su perkraustymo įmone, kad įsitikintumėte, jog suprantate jų draudimo politiką ir ką turite daryti, jei būtų padaryta žala.

 

By Kaukė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *