Jei turite verslą arba dirbate savarankiškai, tuomet puikiai žinote, jog ne visi klientai yra sąžiningi ir mokūs. Anksčiau ar vėliau tenka susidurti su tokiais klientais, kaip tuomet elgtis? Visų pirma, jei paslaugos suteiktos, sąskaita būtinai turi būti apmokėta. Klientas tą žino, tačiau gali bandyti įvairiais būdais išsisukinėti, pavyzdžiui, teigti, jog paslaugos suteiktos nekokybiškai, taip pat gali prisikabinti prie kiekvienos smulkmenos ir reikalauti įvairių korekcijų – tiek darbo, o vėliau ir sąskaitos. Tokiu atveju nelieka kito varianto, kaip tik kreiptis dėl skolų išieškojimo. Jei klientas taip elgiasi, akivaizdu, jog jis arba nesiruošia apmokėti sąskaitos, arba nori kuo toliau nukelti apmokėjimo datą. Jei norite išvengti šios situacijos, tuomet skolų išieškojimas jums tikrai padės. Skolų išieškotojai su tokiomis įmonėmis ir asmenimis dirba nuolat, todėl tikrai nesukelsite jiems sunkumų ir pinigai bus sugrąžinti greičiau nei tikėsitės.

Kokiais dar atvejais skolų išieškojimas padeda?

Skolų išieškojimas padeda ne tik kovojant su nemokiais klientais, bet ir kitais atvejais, pavyzdžiui, netinkamai investavus. Šiais laikais žmonės jau atprato kaupti pinigus banko sąskaitose ir kur kas mieliau juos investuoja į skolas, NT projektus ir kitur. Visgi tokios investicijos ne visada būna sėkmingos, kadangi kai kuriais atvejais tiesiog nepasiseka susigrąžinti pinigų. Tuomet skolų išieškotojai labai pasitarnauja.

Ar skolų išieškojimas kainuoja brangiai?

Ieškant skolų išieškotojų daugeliui iš karto smalsu, kiek tai kainuos? Visa tai priklauso nuo situacijos ir sugrąžintos sumos. Kai kuriais atvejais bus prašoma fiksuota suma, kitais atvejais bus sutarta dėl procento. Kiekviena įmonė turi skirtingas sąlygas ir kainų pasiūlymus, todėl neverta pasirašyti sutarties su pirma įmone, kuri pateikė pasiūlymą. Kai kuriais atvejais naudinga skirti daugiau dėmesio, kad būtų galima ne tik susipažinti su skirtingais skolų išieškotojais, bet ir rasti palankią kainą. Visgi tai tikrai nereiškia, kad reikia rinktis pigiausią pasiūlymą. Verta skirti dėmesio ir pasidomėti paslaugomis, susipažinti su skolų išieškotojais, atkreipti dėmesį į atsiliepimus ir kainas, tuomet priimti sprendimą. Įprastai skolų išieškojimo kaina nebrangi.

By Kaukė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *