Kalėdinės lemputės ir jų girliandos nepraranda savo žavesio ir po didžiųjų žiemos švenčių. Jomis galima puošti savo namų aplinką ir toliau, nes tamsusis paros metas vis dar yra ilgas. Diena smarkiau pailgėja tik vasario viduryje. Tai pradėti daryti galima jau vėlų rudenį.

Kas gali būti puošiama kalėdinių lempučių girliandomis?

Kalėdinės girliandos yra naudojamos pastatų viduje ir lauke. Kalėdinių lempučių formos yra įvairių formų, populiariausios yra varveklio, burbulo ir lašo formos. O šiaip LED lemputės yra šauni priemonė žaismingai dekoruoti savo namų aplinką visais metų laikais. Reikia tik įdarbinti savo meninę vaizduotę ir imtis darbo.

Privačių namų savininkai kalėdinėmis girliandomis dažniausiai puošia namų išorę, balkonus, laiptų aikšteles, kieme augančius vaismedžius ir dekoratyvinius bei paprastus medžius. Aišku, kad jos turi būti specialiai pritaikytos naudoti lauko sąlygomis. O visų rūšių LED lempučių girliandas patogiausia įsigyti internetinėse parduotuvėse.

Kokias kalėdines girliandas jų pardavėjai siūlo rinktis?

Kalėdines girliandas galima rinktis vienspalves arba spalvotas. Esama ir tokių lempučių, kurios tam tikrais intarpais kaitalioja savo spalvą. Jų kainos tikrai nėra didelės, todėl laisvai įperkamos. Pigiausiai kainuoja klasikinės LED lemputės ir LED burbulai. Pastarieji yra labai populiarūs visais metų laikais.

Ruošdamiesi pirkti kalėdines girliandos pirmiausiai įsitikinkite, ar jos turi reikiamus atestatus. Ant jų pakuočių yra būtinas CE žymėjimo ženklas, kuris patvirtina, kad lemputė atitinka keliamas saugumo normas. Jeigu girlianda jums reikalinga kiemui ar lauko terasai papuošti, įsitikinkite, ar ji yra skirta išorės naudojimui.

Kodėl reikia įvertinti girliandos lempučių skaičių ir jos ilgį?

Renkantis kalėdines lemputes būtina įvertinti jų lempučių skaičių ir pačios girliandos ilgį, nes mažiau lempučių turinčios ir trumpesnės LED girliandos kainuoja kur kas pigiau už kitas.

Tiesa, dažnai yra pamirštama pasidomėti, koks yra girliandos ilgis, todėl vėliau tenka griebtis laidų prailgintuvo. O iš to mažai džiaugsmo, nes ant grindų ar lauke ant žemės atsiranda tikra laidų raizgalynė. Tad praktiškumas ir atidumas visada išeina tik į naudą.

By Kaukė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *